Máte dotaz? Volejte 721 906 736
Košík  (0) |  Přihlásit se   | 

O společnosti

O společnosti MAFELL AG

Výroba MAFELL je umístěna pouze v Oberndorf am Neckar - přímo v srdci silné průmyslové oblasti kolem Stuttgartu. Zde, kromě známých globálních hráčů se nachází četné menší firmy, které mají vedoucí úlohu na světovém trhu . V tomto prostředí, je produkován MAFELL "Kvalita Made in Germany" s podílem vlastní výroby komponentů až 85% a vlastní nástrojárnou.Kvality MAFELL není dosaženo velké sériové výrobě - ale v high-tech maloseriové výrobě v Oberndorfu, která umožnuje krátké reakční doby. Naše stroje jsou výsledkem jedinečného výrobního procesu, v kterém vzniká slavná kvalita MAFELL pro generace. Toto je základ nezaměnitelnosti našich výrobků: se silnými motory, extrémě robustní konstrukcí, nejvyšší přesností a neobyčejně dlouhou životností. 

Dřevo je jedno z hlavních surovin na zemi. Je pro mnoho lidí určeno nejen pro jejich každodenní práci, ale také pro jejich okouzlení. I pro nás značku MAFELL.Není divu, že stojíme za nekompromisní kvalitou při výrobě strojů pro dřevozpracující průmysl a vším , co s tím souvisí. Toto se odráží na jedné straně v našem neustále inovativním řešení a na druhé straně v absolutní přesnosti, unikátním výkonu motoru a extrémní trvanlivosti.

MAFELL OLOMOUC

První nově otevřená prodejna Mafell v ČR od dubna 2016.

Součástí nově otevřené prodejny je i půjčovna.

Adresa: Dolní novosadská 429/85, Olomouc – Nemilany 78301, telefon: 721 906 736 (Lucie Kuchaříková) nebo 606 732 733 (Martin Kuchařík), email: mafell@mafell-olomouc.cz

Otevírací doba: po – pá 8 - 16 hod.

Nabízíme stroje pro řezání, vrtání, broušení, hoblování, frézování, odsávání a bohaté příslušenství k těmto strojům.

„od profesionálů pro profesionály“

Nabízíme:

  • vybavenou prodejnu s možností vlastnoručního vyzkoušení
  • možnost zapůjčení strojů
  • zajištění servisu Vašich starších strojů Mafell tak i těch nových 

 

Oficiální stránky společnosti Mafell

 

 

NOVINKA: nově v prodejně nabízíme svorky - svěrky značky Bessey a ruční nářadí jako šroubováky, ráčny, úhlové klíče, sady bitů, bity. WERA je velmi kvalitní nářadí s důrazem na ergonomii a funkčnost.