Máte dotaz? Volejte 721 906 736
Košík  (0) |  Přihlásit se   | 

Možnosti a ceník dopravy

Vyberte si dopravu, která je pro Vás ta nejvýhodnější

Zboží bude expedováno, po objednání, následující pracovní den.

Doprava zdarma

  • DOPRAVA ZDARMA již při nákupu zboží nad 6.000,-Kč bez DPH ( platí v rámci dopravy na území ČR).
  • DOPRAVA ZDARMA je samozřejmě také při osobním odběru na prodejně Mafell Olomouc.
  • Při zálohové platbě, v hotovosti na prodejně nebo platbou na fakturu se splatností ušetříte poplatek 70,-Kč bez DPH za dobírku
  • Doprava zdarma se nevztahuje na zásilky nadměrných rozměrů, hmotností nad 15kg a akčního zboží.

 

PPL

Zásilka do ruky na Vaší adrese

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením případně pokud nebudete zastiženi, Vás kontaktuje přepravce telefonicky a sjedná s Vámi další postup (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je vhodná a doporučujeme ji pro firemní zákazníky i soukromé osoby.
Cena přepravy 150,-Kč bez DPH, Cena dobírky 70,-Kč bez DPH

DHL

Přepravní služba doručující zásilky na Slovensko. Z republiky a na slovenské straně zásilky doručuje sesterská společnost DHL
Cena přepravy dle sazebníku DHL.

TOPTRANS

Paletové a nadměrné zásilky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, budete kontaktováni telefonicky přepravcem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je automaticky nasazována při hmotnosti zásilek nad 30kg a větších rozměrech. O změně Vás budeme samozřejmě před odesláním informovat.
Cena přepravy dle sazebníku dopravce. 

 

Balení zásilek

  • Zásilky jsou expedovány v originálních obalech a případně jsou ještě zabaleny do další kartonové krabice. Všechny balíky jsou pro vybaveny výplní, zabaleny do PE fólie a pečetěny samolepící páskou.
  • V každé zásilce je přiložen daňový doklad ve formě FAKTURY včetně vyúčtování DPH. Datum expedice je současně dnem zdanitelného plnění, vystavení a účetního případu. Faktura slouží jako záruční list pro dodané zboží.

 

Nadměrné zásilky

  • Zásilky, které přesahují hmotnost 50kg nebo jsou rozměrově atypické, budou vždy odeslány přepravní službou Toptrans. Zákazník bude o tomto faktu vždy dopředu informován.