Máte dotaz? Volejte 721 906 736
Košík  (0) |  Přihlásit se   | 

Možnosti a ceník dopravy

Vyberte si dopravu, která je pro Vás ta nejvýhodnější

Pokud zboží objednáte v pracovní den do 11:00 hodin bude Vaše zásilka expedována ještě v tento pracovní den.

Doprava zdarma

  • DOPRAVA ZDARMA již při nákupu zboží nad 2.999,-Kč bez DPH ( platí pro DPD a PPL v rámci dopravy na území ČR)
  • DOPRAVA ZDARMA je samozřejmě také při osobním odběru na prodejně Mafell Olomouc
  • Při zálohové platbě, v hotovosti na prodejně nebo platbou na fakturu se splatností ušetříte poplatek 39,-Kč za dobírku
  • Doprava zdarma se nevztahuje na zásilky nadměrných rozměrů a hmotností nad 50kg. V tomto případě Vám bude v nákupním procesu automaticky nabídnuta přepravní služba Toptrans.

 

PPL

Zásilka do ruky na Vaší adrese

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením případně pokud nebudete zastiženi, Vás kontaktuje přepravce telefonicky a sjedná s Vámi další postup (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je vhodná a doporučujeme ji pro firemní zákazníky i soukromé osoby.
Cena přepravy 99,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč

Garantovaný termín dodání:  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek PPL)

 

DHL

Přepravní služba doručující zásilky na Slovensko. Zboží je doručováno na Vámi udanou adresu a o průběhu zásilky jste informování prostřednictvím informačních SMS. Přepravní služba PPL zajišťuje svoz zásilek v rámci České republiky a na slovenské straně zásilky doručuje sesterská společnost DHL
Cena přepravy 7,-€, Cena dobírky 4,-€. DOPRAVA ZDARMA při nákupu zboží nad 200,-€

Garantovaný termín dodání: 2-3 pracovní dny (dle obchodních podmínek PPL - DHL)

 

TOPTRANS

Paletové a nadměrné zásilky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, budete kontaktováni telefonicky přepravcem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je automaticky nasazována při hmotnosti zásilek nad 50kg a větších rozměrech. O změně Vás budeme samozřejmě před odesláním informovat.
Cena přepravy 499,-Kč, Cena dobírky 99,-Kč

Garantovaný termín dodání -  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek TOPTRANS)

 

Balení zásilek

  • Zásilky jsou expedovány v originálních obalech a případně jsou ještě zabaleny do další kartonové krabice. Všechny balíky jsou pro vybaveny výplní, zabaleny do PE fólie a pečetěny samolepící páskou.
  • V každé zásilce je přiložen daňový doklad ve formě FAKTURY včetně vyúčtování DPH. Datum expedice je současně dnem zdanitelného plnění, vystavení a účetního případu. Faktura slouží jako záruční list pro dodané zboží.

 

Nadměrné zásilky

  • Zásilky, které přesahují hmotnost 50kg nebo jsou rozměrově atypické, budou vždy odeslány přepravní službou Toptrans. Zákazník bude o tomto faktu vždy dopředu informován.